Oled oodatud kandideerima referendi ametikohale saatkonnas

EESTI VABARIIGI SUURSAATKONDA BERLIINIS ON TÖÖLE OODATUD 

REFERENT (ÄRIDIPLOMAATIA TOETAMINE)

Pakume Sulle võimalust aidata kaasa äridiplomaatia alaste tegevuste ja ürituste ettevalmistamisel ning läbiviimisel Saksamaa Liitvabariigis. Töö on huvitav ja eeldab palju suhtlemist ja pakub silmaringi avardavaid kogemusi.

Referendi ülesandeks on majandusdiplomaadi töö toetamine Euroopa Liidu taaste- ja vastupidavus rahastu (RRF) toel korraldatavate äridiplomaatia alaste tegevuste ja sündmuste ettevalmistamisel ning korraldamisel. Äridiplomaatia alaste visiitide läbiviimisel osalemine sh tehniliste küsimuste lahendamine (ruumid, esitlusega seotud tehnika, vajalike teenuste tellimine); kohtumiste, seminaride jm ürituste korraldamine, hankepakkumuste kutsete koostamine, aruandlus; oma tegevusvaldkonna info kogumine ning kontaktide andmekogude koostamine; infopäringutele vastamine ning muudes jooksvates küsimustes toetamine.

Oled sobiv kandidaat, kui Sul on:                 

  • vähemalt esimese astme kõrgharidus
  • väga hea saksa, eesti ja soovitavalt inglise keele oskus
  • teadmised ettevõtlusest ning Saksamaa majandusest
  • kokkupuude ürituste korraldamisega
  • täpsus ja korrektsus asjaajamises, kohusetundlikkus, koostöövalmidus, õppimisvõime, sõbralikkus, hea suhtlemisoskus ning ajaplaneerimisoskus
  • elementaarsete protokolli- ja etiketinõuete tundmine

Töökohale kandideerimiseks saada elulookirjeldus (CV) ja motivatsioonikiri koos palgasooviga Eesti Vabariigi Suursaatkonda Berliinis e-posti aadressil: [email protected] .

Lisainfo kontaktisik on Roomet Sõrmus, tel + 4930 2546 0607.

Kandideerimise tähtaeg: 02. aprill 2024

Tööle asumise eeldatav aeg: esimesel võimalusel

Töösuhe: asukohariigi seadustele vastav tähtajaline tööleping kuni 31.05.2026, katseajaga kuni 6 kuud

Töökoha asukoht: Hildebrandstraße 5, 10785, Berliin

NB! Suursaatkond Berliinis ei vahenda elamise ja töötamise registreerimisega seotud tegevusi ega kata elamisega seotud kulusid.

Töökuulutuse leiad siit: Berliin_referent_2024

Ametikoha eesmärk: Eesti Vabariigi saatkonna Saksamaa Liitvabariigis majandusdiplomaadi töö toetamine Euroopa Liidu taaste- ja vastupidavus rahastu (RRF) toel korraldatavate äridiplomaatia alaste tegevuste ja sündmuste ettevalmistamisel ning korraldamisel.