Meeldetuletus! Konsulaarmissioon Hamburgi 8-9.12.22

Meeldetuletus!

Berliini saatkonna konsulaartiim on 8.-9. detsembril Hamburgis ning ootab kodanikke ja e-residente vastuvõtule. Konsulaarvastuvõtt toimub neljapäeval, 8. detsembril kl 12:00-14:00 ja 14:30-17:00 ning reedel, 9. detsembril kl 10:00-14:00 EAS-i ruumides aadressil Kleine Reichenstraße 6, 20457 Hamburg.

Head Eesti Vabariigi kodanikud/Saksamaal elavad eestlased, te olete lahkesti oodatud missioonist osa saama. Isikut tõendavate dokumentide jõudmine Eestist Saksamaale võtab 5-7 nädalat aega. Seetõttu soovitame kõigil, kes soovivad enda uusi dokumente (passi/ID-kaarti) kätte saada Hamburgi konsulaarmissiooni ajal, lähipäevil esitada iseteeninduskeskkonna kaudu uue ID-kaardi/passitaotluse! Nii võib kindel olla, et dokumendid on konsulaarmissiooni toimumise ajaks valmis.

Konsulaarvastuvõtul pakutavad teenused:

  • uue ID-kaardi ja/või passi taotlemine
  • isikut tõendavate dokumentide väljastamine
  • sõrmejälgede hõive
  • nõustamine konsulaarküsimustes
  • e-Residendi kaarti väljastamine

Infot seoses dokumendi fotodega leiate Politsei- ja Piirivalveameti kodulehelt: https://www.politsei.ee/et/dokumendifoto-nouded-ja-juhised.

Küsimuste korral või vastuvõtuaja broneerimiseks palume pöörduda konsulaarosakonna poole kas e-posti [email protected] või telefoni teel +49-30-254606-11.

Vastuvõtuaja broneerimine on kohustuslik!

Kohtumiseni!